top of page

LOT
NAD
BUGIEM

Lokalna Organizacja Turystyczna

IMG_20210929_140200.jpg

Nasz cel

Misją LOT-u jest zrównoważony, profesjonalny i nowoczesny rozwój turystyki oparty na współpracy między sektorem samorządowym, gospodarczym i pozarządowym.

Reprezentujemy Podlasie Nadbużańskie

Zdrowe powietrze, mnóstwo zieleni, oddalenie nadbużańskich terenów od wielkich miast, spokojny, sielankowy krajobraz, to wszystko sprawia, iż Podlasie Nadbużańskie jest miejscem, gdzie czas płynie niespiesznym rytmem, w którym znajdziemy wytchnienie od szalonego tempa życia we współczesnym świecie. Teren bogaty jest w rozległe kompleksy leśne, które zachęcają do grzybobrania oraz rowerowych, konnych i pieszych wypraw. Znajdujące się na naszym obszarze duże akweny wodne oraz malownicza rzeka Bug są doskonałym miejscem dla miłośników kąpieli, spływów kajakowych, pontonowych oraz wędkarstwa. Podlasie Nadbużańskie jest miejscem, które przyciąga także zupełnie czymś innym: szczególnym fascynującym klimatem kulturowym, który czaruje dziewiczą naturą i sielską atmosferą. Przenieś się w świat magii Podlasia Nadbużańskiego. Przyjedź i pokochaj te strony!

Eternite-3.jpg

Aktualności

Bądź na bieżąco

Najnowsze informacje, wydarzenia, zapowiedzi, relacje z terenu działania "LOT nad Bugiem".

Warto zobaczyć

Najważniejsze atrakcje

Zabytki, obiekty sakralne, dwory, pałace, pomniki przyrody, szlaki, rezerwaty i wiele innych atrakcji, które warto zobaczyć odwiedzając teren "LOT nad Bugiem".

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page